top of page

Merhaba!
Ben Ömer Faruk Yaman

Sizde Dijital Pazarlama ve Markalaşma alanında Şeffaf ,Sürdürebilir ve Profesyonel hizmet veren

bir ekip arkadaşı ve partner mi arıyorsunuz?

Gelin beraber Dijital Pazarlama ve Markalaşma serüveninizi geliştirelim, gelirinizi katlayalım ve sürdürülebilir kılalım.

Peki Nasıl Mı? Önce beni yakından tanıyın ve sonrasında ise yapabileceklerime...

Services

Temel Uzmanlıklarım

Sosyal Medya Stratejisi

Facebook, İnstagram, Threads, Youtube,  Tiktok, Twitter, Snapchat ve Linkedin 

Sizlerde hala hangi sosyal medya kanalını seçmeliyim? Ya da seçtiğiniz sosyal medya kanalında nasıl doğru kitleye ve büyüme performansına sahip olurum? diyorsanız merak etmeyin bu soruların cevaplarını 10 yıla varan deneyimlerim ve uzmanlığım ile sizlere aktarabilirim.

Tasarım Stratejisi

Sosyal Medya, Blog, E-ticaret ve Kurumsal Web Sitesi

Bir marka için dijital pazarlama sürecinde marka bilinirliği ve algısının doğru konumandırılması ve bu yönde uygulanacak olan stratejik adımların nasıl atılması gerektiğini bilmiyor musunuz? O zaman bu hizmet tam size göre. 

Çevrimiçi Reklamlar

Facebook, Instagram, Whatsapp, Tiktok ve  Google

Meta Reklamları  (Facebook, Instagram, Audience Network, Whatsapp...), Google Reklamları, Tiktok Reklamları, Yandex Reklamları alanında bilginiz yok ise, bilginiz var ancak zamanınız yok ise veya bu alanda uzman bir danışman arayış içindeyseniz sizler için buradayım.

Çevrimiçi Veri Kurulumu  ve Analizi

Google Analytics,  Yandex Metrica, Facebook Meta Piksel, Facebook Meta İşletme Hesabı, Semrush, ve Hupspot

Dijital pazarlamanın en önemli unsuru "veri". Sitenizi veya sosyal medya adreslerinizi ziyaret eden kullanıcıları yapmış oldukları işlemlere ve sürece göre verilerine ayıramıyor ve onları sonra nasıl tekrar hedefleyeceğinizi bilmiyorsanız hiç merak etmeyin artık bu sorununuzu ortadan kalkıyor. Sizler için ileri seviye çevrimiçi veri kurulumu ve analizi konusunda kurulum, yönetim, danışmanlık veya eğitim verebilirim.

Marka Tasarımı Oluşumu

Bireysel veya Kurumsal alanda marka tasarım. Kurumsal kimlik çalışması. 

Sıfırdan bir marka kurmayı düşünüyorsunuz ancak nasıl, nereden ve hangi alanda başlayacağınızı bilmiyorsanız. Ya da bir markanız var ancak kurumsal adımlarını atmamış veya doğru konumlandırmamışsanız. Bu hizmet tam size göre.

Hizmet Verdiğim Markalardan Bazıları

Başlamaya Hazırsan

Sizin için buradayım hemen yerini ayırt dijital dünyada doğru ve güvenli adımlarla ilerlemeye başla!

OFY - Blog

bottom of page